NTO: Piłkarska zima: Naprzód Jemielnica

Piłkarze beniaminka z Jemielnicy właśnie kończą tygodniowy obóz w Borowicach, gdzie szlifowali formę przed rundą wiosenną. W sobotę wracili do domów, a w niedzielę mieli zagrać sparing ze Stalą Zawadzkie. Ten nie doszedł jednak do skutku. Wcześniej podopieczni trenera Tomasza Szyszki pracowali w hali i na orliku, a zajęcia wznowili już 7 stycznia. Grali też mecze kontrolne. Zostali zawodnicy z dotychczasowej kadry oprócz kontuzjowanego Krzysztofa Fuhla, który czeka na opercję i nieprędko dołączy do kolegów. - Wszyscy pozostali zawodnicy trenują, chcemy też pozyskać dwóch piłkarzy którzy nas wzmocnią - mówi trener Tomasz Szyszka. - Do drużyny wrócił Krzysztof Korczak, który wznowił treningi po przerwie, a do kadry dołączyliśmy trzech naszych wychowanków: Dawida Gajera, Rafała Piontka i Armina Stanię. - Staramy się jak najlepiej przygotować, czeka nas na boiskach ligowych twarda walka o utrzymanie i postaramy się cel osiągnąć. Naprzód ma za sobą trzy mecze kontrolne z niżej notowanymi zespołami, w kórych z dobrej strony pokazał się Michał Pyka - strzelec czterech goli i autor dwóch asyst.

Sparingi: Wiking Rodło Opole (1-0), Błękitni Jaryszów (10-3), Unia Kolonowskie (1-5), wolny termin (22.02), Sławice (8.03), Start Dobrodzień (15.03).

Źródło: http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140217/PILKANOZNA03/140219467