Wiosnę czas zacząć!

W najbliższą sobote 22 marca 2014 r. o godz. 15.00, po kilkumiesięcznej przerwie zimowej, rundę wiosenną rozgrywek Opolskiej IV Ligi zainaugurują piłkarze na ośmiu opolskich obiektach. Na murawę stadionu w Jemielnicy wybiegną drużyny LKS Jemielnica i Skalnika Gracze. Jemielniczanie z pewnością będą chceli zrewanżować się przyjezdnym za wstydliwą, sierpniową porażkę 0:5 i pozostawić po sobie lepsze wrażenie. W pierwszym meczu piłkarzom z Graczy udało się rozstrzygnąć losy meczu już w pierwszych 15 minutach, po których to objęli prowadzenie 0:4. Miejmy nadzieję, że w sobotę będzie już o wiele lepiej. Wszystkich kibiców i sympatyków serdecznie zapraszamy!

Ciekawie powinno być szczególnie w Brzegu, gdzie miejscowa Stal podejmowac będzie drużynę Orła Źlinice. Obydwie drużyny aspirują do występów w wyższej klasie rozgrywkowej i z pewnością każda z nich chciałaby od zwycięstwa rozpocząć rundę wiosenną.